O Mnie

Cześć!

Nazywam się Tomasz Ksobiak i od trzech lat zajmuję się life coachingiem, coachingiem kryzysowym i motywacją.

Poza zdobytymi certyfikatami w tym zakresie, korzystam głównie z moich życiowych przemyśleń i obserwacji oraz doświadczenia zawodowego.

Szanuję Twój czas więc pozwól, że od razu przejdę do rzeczy.

W ciągu 12 lat wykreowałem i zbudowałem „od podstaw” kilka firm z różnych sektorów gospodarki.

Byłem udziałowcem kilku podmiotów gospodarczych – spółek prawa handlowego zarówno w Polsce, jak i poza jej granicami (Niemcy i Cypr). Pełniłem funkcję Prezesa, V – ce Prezesa czy członka Rady Nadzorczej.

Swoją działalność prowadziłem głównie na rynku usług finansowych.

Przez przeszło dekadę zdobyłem doświadczenie oraz niezbędną wiedzę, dzięki której dzisiaj mogę pokazać Ci bardzo wiele cennych rozwiązań.

Podobnie, jak Ty – nie jestem idealny.

Podobnie, jak Ty – popełniłem w swoim życiu, zarówno osobistym jak i zawodowym wiele błędów, wynikających z nieprzemyślanych działań lub decyzji, podejmowanych pod wpływem impulsu.

Pamiętaj o jednym!

Wszystko, co pragnę Ci przekazać, czy to na blogu, czy poprzez moje publikacje, zostało w 100% sprawdzone i zweryfikowane bezpośrednio przeze mnie. Dzięki współpracy ze mną możesz dowiedzieć się wielu, cennych rzeczy.

To, czy skorzystasz z narzędzi, które oddam do Twoich rąk zależy wyłącznie od Ciebie.

Zapraszam Cię serdecznie do odbycia podróży w głąb siebie i prawdziwej oceny Twoich własnych możliwości. Jeśli mi pozwolisz, będę Twoim przewodnikiem i poprowadzę Cię krok po kroku po Twojej ścieżce do sukcesu.

„Sukces jest w drodze … cel, to nagroda za przebyte kilometry”.

Zewnętrzne profile zawodowe:

 

Tomasz Ksobiak

Life coaching | Motywacja