O co chodzi z tym Bitcoinem… zarabiaj za darmo. Wpis dla początkujących.

Bitcoin to nowoczesna waluta internetowa. Jest zdecentralizowana co oznacza, że nie podlega wpływom ani spekulacyjnym działaniom żadnej centralnej instytucji finansowej. Jest niezależna od banków czy rządów jakiegokolwiek kraju.

Bitcoin nie zna granic. To waluta dostępna wszędzie tam, gdzie dostępna jest sieć internetowa. Można ją wysłać do dowolnego miejsca na świecie (odbiorca), pomijając banki czy pośredników, co ma niebagatelne znaczenie w obniżaniu kosztów transakcji.

No dobrze. Tyle tytułem krótkiego wstępu.

Praktycznie każdego dnia w sieciach społecznościowych (głównie na FB) można zauważyć dziesiątki ofert, dających możliwość zarobienia pieniędzy. Najczęściej każdy z tych programów, szeroko reklamowanych przez użytkowników już działających w danym programie, wymaga od nas dokonania pewnego wkładu finansowego. Jest on różny, w zależności od wybranego portfela inwestycyjnego. 99% tego typu programów „inwestycyjnych” czy platform do zarabiania pieniędzy w sieci, charakteryzuje się niezmiernie wysokim poziomem ryzyka. Możesz na tym sporo zarobić, ale również … wszystko stracić i nigdy nie zobaczyć pieniędzy, które wcześniej zainwestowałeś.

Działając 12 lat w sektorze usług finansowych słyszałem wiele historii klientów, którzy „padali ofiarą” podobnych systemów, tracąc od kilkuset do nawet kilku tysięcy złotych. Dlatego uważam, że jeśli nie masz wystarczającej ilości wolnych środków oraz nie akceptujesz jednego z najwyższych poziomów ryzyka potencjalnej inwestycji, nie powinieneś w ogóle przystępować do transakcji.

Ponieważ jednak należy się rozwijać w każdej dziedzinie życia, postanowiłem nieco baczniej i dokładniej przyjrzeć się możliwości generowania zarobku pasywnego w najbardziej znanej i na dzień dzisiejszy w pełni stabilnej walucie – Bitcoinie. Jako kryterium główne przyjąłem praktycznie całkowity brak ryzyka inwestycyjnego. Nie wpłacając ani 1 złotówki zacząłem zarabiać Bitcoiny (BTC). Oczywiście nie można liczyć tutaj na krociowe zyski, ale jeśli chcesz sprawdzić, jak to działa, to zachęcam Cię do doczytania dzisiejszego wpisu do końca.

Zarabianie BTC zacząłem na dwóch platformach. Poniżej opiszę Ci obydwa te narzędzia. Jeśli będziesz chciał dołączyć do społeczności generującej przychody pasywne w BTC, również udostępnię Ci tę możliwość. Ok – zaczynamy.

Opcja 1. Całkowicie darmowe BTC.

Ta opcja moim zdaniem ma sens, jeśli dużo czasu spędzasz przed komputerem. Bez względu na to, czy pracujesz w domu, czy też poza nim, możesz zarabiać BTC. Wystarczy, że zarejestrujesz się na platformie (link rejestracyjny znajdziesz na końcu opisu tej opcji), a następnie każdego dnia, pracując przed swoim komputerem, zalogujesz się do niej i co godzinę będziesz „zarabiać” BTC dzięki ofercie loterii.

Charakterystyka:

 • zarabiasz BTC co godzinę dzięki zupełnie darmowej loterii
 • możesz zarobić BTC w przedziale od 0,00000137 do 0,13707925 w zależności od wylosowanej „szczęśliwej liczby”
 • intuicyjny interfejs + powiadomienia dźwiękowe po upływie każdej, pełnej godziny od ostatniego losowania
 • co ważne : po uzyskaniu w wyniku darmowej loterii stanu konta w wysokości 0,0003 BTC każdego dnia będziesz miał naliczane odsetki od zgromadzonej kwoty. Oczywiście dalej bierzesz udział w loterii, więc Twoje saldo BTC każdego dnia rośnie. Aktualna stopa procentowa w platformie to 4,08% rocznie.

Jak widzisz możesz dzięki temu zbudować trwałe źródło dochodu pasywnego. Biorąc pod uwagę, że nie ponosisz kompletnie żadnych kosztów ma to sens. Poza zarabianiem BTC w każdej godzinie otrzymujesz również możliwość wzięcia udziału w cotygodniowym losowaniu dodatkowych BTC. Działam i na bieżącą będę informować o postępach na swoim blogu!

Jeśli i Ty chcesz bez żadnego ryzyka spróbować, kliknij proszę w poniższy link i zarejestruj się całkowicie za darmo!

Tak! Chcę zacząć zarabiać darmowe BTC bez żadnego ryzyka!

Opcja 2. Zarabianie darmowych BTC poprzez oglądanie reklam.

W przeciwieństwie do opcji 1 tutaj musisz wykazać się pewną inicjatywą. Osobiście działania wykonuję raz dziennie każdego, kolejnego dnia.

Tutaj zarabiasz BTC poprzez oglądanie reklam dedykowanych w Twoim panelu użytkownika. Po zalogowaniu się do platformy przechodzimy do menu „Surf Ads” i klikamy po kolei wszystkie dostępne reklamy. Oczywiście musimy:

 • odczekać określoną ilość czasu na stronie po jej pełnym załadowaniu się – od 10 do 40 sekund. Licznik upływu czasu w prawym, górnym rogu informuje nas, jak długo musimy pozostać na danej stronie
 • po upływie wskazanego czasu należy wykonać niezmiernie proste (na poziomie wczesnej szkoły podstawowej) działanie matematyczne lub potwierdzić, że nie jesteśmy robotem
 • BTC naliczą się automatycznie za każdą obejrzaną reklamę do naszego konta – to wszystko!

Działam na platformie od 2 dni. Oczywiście podobnie, jak i w poprzednim przypadku będę informował Cie na bieżąco o postępach na tym blogu.

Zainteresowany? Jeśli tak, kliknij proszę w poniższy link i zacznij działać. Zero wkładu. Zero ryzyka!

Tak! Chcę przystąpić i zarabiać BTC bez wkładu własnego!

Pamiętaj o kilku, ważnych aspektach:

 • nie oczekuj, że dzięki w/w narzędziom z dnia na dzień staniesz się milionerem! Jeśli słyszałeś kiedykolwiek inne zdanie od osób trzecich, zachęcających Cię do przystąpienia do jakiegokolwiek programu wymagającego inwestycji, to wiedz, że … w 99% jest to KŁAMSTWO!
 • jeśli dużo czasu spędzasz przed komputerem zawodowo i / lub prywatnie, to wymienione powyżej możliwości zarabiania BTC są dla Ciebie idealnym rozwiązaniem!
 • w żadnej z opcji nie wymaga się od Ciebie jakiegokolwiek wkładu finansowego! Dzięki pierwszej opcji, poza zarabianiem BTC w wyniku loterii, po przekroczeniu określonej wysokości salda na Twoim koncie użytkownika automatycznie tworzysz stałe źródło generowania dochodu pasywnego i … nadal bierzesz udział w loterii, zarabiając co godzinę kolejne BTC!

Jeśli do tej pory nie miałeś styczności z Bitcoinem i nie wiesz, nie rozumiesz z „czym to się je…”, zapraszam Cię do zapoznania się ze specyfiką tej wirtualnej waluty TUTAJ.

Rzecz jasna strony platform, które Ci opisałem w dzisiejszym wpisie prowadzone są w języku angielskim. Niemniej jeśli nie czujesz się na tyle „mocny” lingwistycznie możesz, przy użyciu przeglądarki Google Chrome spokojnie dokonać tłumaczenia na tyle zrozumiałego, aby w pełni umożliwiło Ci podejmowanie działań.

Pozdrawiam serdecznie!

Tomasz Ksobiak

Life Coaching | Motywacja

Manifest Zwycięzcy

3 Komentarze

 1. 1 Ok zarejestrowałem się. Wychodzę na zakupy, komputer zostawiam włączony, żeby szły naliczenia. Mam tylko pytanie: Za co są te naliczenia? Jest wykorzystywana moc obliczeniowa mojego procesora czy o co chodzi? bo nie rozumiem za co te pieniądze

 2. W opcji nr 1 co godzinę bierzemy udział w loterii, w której do wygrania są darmowe BTC zgodnie z tabelą dostępną w panelu użytkownika. W 2 opcji BTC zarabia się na klikaniu w reklamy. Ani w 1, ani w 2 opcji żadna moc obliczeniowa procesorów użytkowników nie jest wykorzystywana. Reasumując: w 1 opcji wygrywa się BTC biorąc udział w cogodzinnej loterii, w 2 natomiast oglądając przez wyznaczony czas reklamy.

1 Trackback / Pingback

 1. Jeszcze raz o tym Bitcoinie … – Pozytywny egoista

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*