Edukacja finansowa drogą do prawdziwej zamożności!

Każdy, świadomy człowiek, którego celem jest osiągnięcie pełni szczęścia wie, że musi w życiu uporządkować aż sześć obszarów, które mają bezpośrednie przełożenie na fakt, czy odniesie sukces, czy też przegra!

Sześć obszarów życia, zobrazowanych za pomocą narzędzia opracowanego przez Fryderyka Karzełka, zwanego heksagonem szczęścia (o moim osobistym heksagonie szczęścia, możesz przeczytać na poprzedniej wersji tego bloga. To historia prawdziwa! Wystarczy, że klikniesz TUTAJ), to:

  • praca
  • zdrowie
  • relacje międzyludzkie
  • czas wolny
  • permanentny rozwój osobisty
  • finanse

Każdemu z wyżej wymienionych obszarów Twojego życia musisz poświęcić wiele uwagi, aby wszystkie razem odpowiednio ze sobą współgrały. Brak zbieżnych wibracji pomiędzy jakimkolwiek z nich, zaburzy całość i może zniweczyć każdy cel.

Jako, że wielu z nas uważa, że w życiu najważniejsze są pieniądze (choć osobiście absolutnie się z tym nie zgadzam – pieniądze powinny być wyłącznie narzędziem do prowadzenia szczęśliwego życia, a nie celem samym w sobie), postanowiłem poruszyć właśnie ten aspekt w dzisiejszym wpisie.

Zadaj sobie teraz następujące pytanie. Jak często narzekasz na wysokość uzyskiwanych przez Ciebie dochodów? Ile razy orientujesz się w ciągu np. miesiąca kalendarzowego, że nie możesz pozwolić sobie na zakup tej lub innej rzeczy, gdyż zwyczajnie masz na to zbyt mało pieniędzy? Znasz już odpowiedź? To czytaj dalej!

Najważniejszą kwestią w zarabianiu pieniędzy jest … wiedza!

Wiedza o tym, jak je zarabiać, w jaki sposób je pomnażać i dlaczego warto stworzyć własny, domowy budżet.

Niestety wielu ludzi na świecie nie zdaje sobie z tego sprawy. Nie wiedzą, że zarabiania czy pomnażania już zarobionych pieniędzy można się zwyczajnie NAUCZYĆ podobnie, jak w szkole podstawowej uczą się tabliczki mnożenia, czy też historii Stanów Zjednoczonych. Nie ma w tym żadnej filozofii.

Zatem pierwszym krokiem, aby dojść do niezależności a nawet całkowitej wolności finansowej jest zdobycie właściwej, dobrze dobranej i rzetelnej wiedzy w temacie.

Temu właśnie służy moduł „Edukacja Finansowa”, z którym możesz zapoznać się na moim blogu.

Zapamiętaj jednak jedną rzecz.

Dojście do finansowej wolności i stania się człowiekiem naprawdę zamożnym musi być rozłożone w czasie! Nikt nie da Ci gotowego wzoru, dzięki któremu z dnia na dzień staniesz się milionerem (nie licząc wygranej w lotto, ale o tym nie znajdziesz tutaj żadnych informacji!). Ponadto, zdobywanie wiedzy, to również ważna, życiowa inwestycja, dlatego nie spodziewaj się, że coś – cokolwiek należy Ci się „za darmo”.

Wszystko, co znajdziesz w sekcji „Edukacja Finansowa” oraz w dalszej części tego wpisu jest wynikiem ciężkiej pracy w dochodzeniu do prawdy. Wspomniany już przeze mnie wcześniej Fryderyk Karzełek, który jest głównym dostawcą wiedzy w zakresie finansów osobistych, to ceniony money coach, multimilioner, który pomógł osiągnąć niezależność finansową setkom ludzi w Polsce. Ma ogromne doświadczenie i wiedzę, którą chce się z Tobą podzielić, ale nie oczekuj, iż skorzystasz z jego dorobku GRATIS! To było by całkowicie nie w porządku, nie sądzisz?

Zamiast zatem oczekiwać cudownych rozwiązań, czy też korzystać z nierealnych systemów zarabiania pieniędzy, szeroko reklamowanych min. w mediach społecznościowych, zainwestuj bezpiecznie w wiedzę o tym, jak budować swoją finansową stabilizację.

Praca od podstaw.

Zachęcam Cię w pierwszej kolejności do przeczytania fenomenalnej wręcz książki „Pieniądze są sexy!”, która w sposób diametralny zmieni Twoje podejście nie tylko do pieniędzy. Osobiście przeczytałem ją jednym tchem, w ciągu kilku wieczornych godzin. Z recenzją książki możesz zapoznać się klikając w poniższy link:

„Pieniądze są sexy!” Fryderyk Karzełek – moja recenzja.

W przypadku, kiedy po zapoznaniu się z recenzją będziesz chciał nabyć książkę – do czego gorąco Cię zachęcam, znajdziesz ją bez najmniejszego problemu w dziale „Edukacja Finansowa” na tym blogu.

Tam również znajdziesz wiele innych, niezmiernie ciekawych opcji do wyboru, do których należy min. Twój osobisty plan finansowy, czy też autorski program mentorski Fryderyka Karzełka „Gra o milion”, do którego przystępuje coraz więcej uczestników, świadomie budując swoją przyszłość w oparciu o ekspercką wiedzę!

Jeśli zdążyłeś zapoznać się z nową odsłoną bloga „Twój Osobisty Trener Sukcesu” zauważyłeś z pewnością, że poza edukacją finansową możesz również skorzystać z gotowych narzędzi do generowania stałych źródeł dochodów pasywnych dla Ciebie i Twojej rodziny.

Specjalnie dla Ciebie opracowałem e-book, dzięki któremu dowiesz się, jak praktycznie bez żadnych kosztów rozpocząć zarabianie realnych pieniędzy w sieci od pierwszego dnia!

Ponadto otrzymasz dwa narzędzia – gotowe systemy zarabiania w sieci.

Akcja – edukacja od 17 kwietnia 2017 roku!

17 kwietnia wspólnie z Fryderykiem Karzełkiem rozpoczynamy szeroko zakrojoną akcję edukacji finansowej. Naszym wspólnym celem jest szerzenie eksperckiej wiedzy o tym, jak możesz zmieniać swoje życie przez pryzmat osiąganych dochodów. Przygotowaliśmy dla Ciebie szereg ciekawych materiałów i promocji, więc nie zapomnij o tej dacie! Zapisz ją sobie i wróć koniecznie na mojego bloga w najbliższy poniedziałek.

Na koniec jedno ostrzeżenie.

Nie daj się przekonać, iż istnieją jakiekolwiek narzędzia czy programy, dzięki którym zarobisz kilkadziesiąt a nawet kilkaset procent rocznie od zainwestowanego kapitału! Wpisując się w taki trend i dokonując opłacenia tzw. „depozytu” gwarantujesz sobie, że … na 99% stracisz wszystkie pieniądze!

Natomiast inwestując w wiedzę masz …

… 100% gwarancję sukcesu!

Pozdrawiam serdecznie!

Tomasz Ksobiak

Life Coaching | Motywacja

„Manifest Zwycięzcy”

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*